2 490 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Tapet Aktivitetesh Dino

  • Tapeti shumengjyresh per aktivitete, perbere nga cope e bute
  • Stimulon zhvillimin e aftesive motorrike, te mesuarit dhe aftesite ndijore
  • Me 3 lodra qe terheqin vemendjen
  • Permasat: 80 x 63 x 45 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70146

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
7 990 Lekë
9 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 3000 L
26 490 Lekë
29 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 4000 L
11 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1400 L
6 490 Lekë
7 890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
- 900 L
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (19)
2 ne stok
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok

Përshkrimi

Chipolino Tapet Aktivitetesh Dino

Tapeti per aktivitete argetues, shumengjyresh, qe terheq menjehere vemendjen e femijes suaj

Stimulon zhvillimin e aftesive motorrike dhe te mesuarit te femijes dhe aftesite ndijore

Perbere nga cope e bute, me tekstura te ndryshme dhe lodra zbavitese

Kthejeni tapetin ne palestren e lojerave per femijet

Femijet do te ndihen ne rehati me lodrat shumengjyreshe dhe tingujt qe do te argetojne dhe inkurajojne femijen te luaje

Dizenjuar specifikisht per te porsalindurit dhe femijet me te rritur

E pajisur me harqe dhe 3 lodra te ndryshme te varura ne menyre qe femija te angazhohet per ore te tera duke luajtur

Lodrat mund te hiqen dhe pastrohen lehtesisht

Produkti ofrohet ne kuti dhurate per ta ofruar tek miqte apo te afermit tuaj

Permasat e tapetit: 80 x 63 x 45 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)