3 499 Lekë


Përshkrimi

Operation Pet Scan

  • Lodra e operacioneve per femijet qe duan te jene doktore
  • Luani dhe argetohuni duke hequr objektet nga trupi i pacientit
  • Mund te luhet nga nje ose dy femije duke larguar objektet me pincete pa krijuar zhurme
  • Rekomandohet per femijet mbi 6 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67399

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
29 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
8 090 Lekë
3 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
16 990 Lekë
3 ne stok
5 990 Lekë
3 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 790 Lekë
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Operation Pet Scan

Jeni gati te kryeni operacione si nje doktor i vogel?

Per te gjithe femijet qe u pelqen mjekesia dhe jane kurioz rreth operacioneve

Femijet do te kenaqen teksa perpiqen te sherojne nje te semure nga te gjitha objektet qe i jane ngulur ne trup... sigurisht pa dhimbje

Seti qe u meson femijeve rreth trupit dhe shendetit te njeriut, edukon kujdesin ndaj shendetit te ne moshe te vogel, duke zhvilluar aftesite e femijes

Niseni lojen duke vendosur cdo pjese ne vendin e saj ne vizatimin ne paketim

Ndihmojeni Cavity Sam te rregulloje 12 probleme te ndryshme, si per shembull: muskulin e terhequr, kycin e demtuar, ngercin

Perdorni piskatoret per te hequr cdo problem ne shendet, duke kapur menjehere objektin pa e prekur pjesen anesore

Mundohuni te mos e vrisni Sam-in, pasi do degjoni shurmen qe vjen nga butoni i kuq ne pjesen e hundes

Sapo te hiqni nje objekt, kalojani rradhen lojtarit tjeter: fitues eshte ai qe heq me teper objekte te semura nga trupi i pacientit

Operacioni mund te kryhet dhe me vetem nje lojtar, duke praktikuar te gjitha aftesite e mjekut

Femija do te shohe sesa "semundje" mund te largoje i vetem pa ndihmen e askujt dhe pa krijuar zhurme nga pacienti

Rekomandohet te luhet nga femijet ne moshen mbi 6 vjec

Funksionon me 2 bateri te tipit AA alkaline te perfshira ne paketim

Produktet që keni parë

Reviews (0)