2 990 Lekë


Përshkrimi

Tavolinë studimi për fëmijë Disney Speedy

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 63014

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 700 L
3 790 Lekë
4 490 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 400 L
2 590 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (20)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 100 L
690 Lekë
790 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok
11 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
4 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Tavolinë studimi për fëmijë Disney Speedy

Komplet tavoline dhe karrige; Model Speedy, ndarja e mbajtëses së stilolapsit.

Madhësia e tavolinës: 60x40 cm Lartësia e tavolinës 56 cm, lartësia e karriges 36 cm.

Ndarja e tavolinës dhe karriges është ideale për komoditetin e fëmijës suaj.

Seti teper praktik i tavolinës dhe karriges nuk zë vend në dhomën e fëmijës suaj.

Produktet që keni parë

Reviews (0)