1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Intex Set Pishine 132 cm
  • Vjen sebashku me komardare dhe top
  • Permasat e pishines jane 132 x 28 cm 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35770

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (90)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (20)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (46)
I disponueshëm
290 Lekë
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Intex Set Pishine 132 cm Komardare dhe Top 59469

Argetoni femijet tuaj edhe ne ambjentet e shtepise 

Nje set ideal i cili femija juaj do te perjetoje kenaqesine maximale ne uje

Pishina vjen me 3 rrathe dhe mund te qendrojne 2 femije ne brendesi 

Sebashku me pishinin vjen nje top si dhe nje komardare e vogel 

Dinzenjuar me peshq te vegjel ne te gjithe siperfaqen e tyre 

Permasat  e pishines jane 132 x 28 cm 

Diametri i topit si dhe i komardares jane perkatesisht nga 51 cm secila

Specifikat

Marka Intex

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Perfekte dhe cilesi shume e mire

Mund te lozin 3 femije deri ne moshen 7 vjec dhe te argetohen pa mase :) faleminderit