1 490 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Intex Set Pishine 132 cm Komardare dhe Top
  • Permasat  e pishines jane 132 x 28...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35770

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Intex Set Pishine 132 cm Komardare dhe Top  59469

Argetoni femijet tuaj edhe ne ambjentet e shtepise 

Nje set ideal i cili femija juaj do te perjetoje kenaqesine maximale ne uje

Pishina vjen me 3 rrathe dhe mund te qendrojne 2 femije ne brendesi 

Sebashku me pishinin vjen nje top si dhe nje komardare e vogel 

Dinzenjuar me peshq te vegjel ne te gjithe siperfaqen e tyre 

Permasat  e pishines jane 132 x 28 cm 

Diametri i topit si dhe i komardares jane perkatesisht nga 51 cm secila.

Specifikat

MarkaIntex

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
New
1 490 Lekë
I disponueshëm
New
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
I disponueshëm
New
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
New
250 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
New
550 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
New
490 Lekë
690 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
New
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
New
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
New
990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.