6 990 Lekë


Përshkrimi

Moovo Thes Ovetto Cuccioli 9205

  • Thes per karroca Cuccioli 9205 ne mbeshtjellje te ngrohte
  • I papershkueshem nga uji, njollat apo eren e ftohte
  • Ne temperatura -10 °C
  • Per femijet e moshes 0-6 muajsh
  • Ne ngjyre blu
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70204

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
3 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 240 L
450 Lekë
690 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 1700 L
4 990 Lekë
6 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
850 Lekë
Nuk ka me gjendje
- 360 L
390 Lekë
750 Lekë
I disponueshëm
- 360 L
390 Lekë
750 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
690 Lekë
1 090 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 2000 L
12 990 Lekë
14 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
150 Lekë
450 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
13 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5000 L
8 990 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 450 L
540 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
8 490 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Moovo Thes Ovetto Cuccioli 9205

Thes per karroca ne modelin Cuccioli 9205

Mbeshtillni kembet dhe trupin e femijes ne komfortin absolut me Moovo Ovetto

Vjen me mbushje ekologjike, ne material rezistent 400 g RPET

I papershkueshem nga uji, era apo njollat, keshtu qe mund te pastrohet lehtesisht

Materiali vjen ne densitet te larte per te siguruar ngrohtesi dhe komfort per femijet

Pavaresisht se vjen ne material te plote, siguron sistem ajrosje per lehtesimin e frymemarrjes tek femijet

Anti alergjik, i bute dhe i ngrohte, perfekt per cdo shetitje ne cdo ore te dites

I pershtatshem dhe ne temperatura deri ne -10 °C, per t'u pershtatur dhe me kushtet e mjedisit

Per femijet e moshes 0-6 muajsh

Ne ngjyre blu

Produktet që keni parë

Reviews (0)