16 990 Lekë


Përshkrimi

  • Tavoline nderrimi
  • Marka CAM
  • 2 vende te pershtatshme per femijet
  • Me sistem frenimi
  • Suporton femije deri ne 15 kg
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 81597

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 090 Lekë
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
550 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
500 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
9 890 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
SHITUR
600 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
- 300 L
150 Lekë
450 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
850 Lekë
Nuk ka me gjendje
690 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tavoline nderrimi e markes Cam me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg.

Pjesa e siperme e tavoline eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien.

Tavolina permban edhe vasken per larjen e femijes.

Me dy vende te pershtatura njeri per femijet 0-6 dhe tjetri per 6-12 muajsh.

Ka vend per produktet e higjenes.

Ka forme anatoimike per rehatine e bebes tuaj me shtrese te gomuar.

Zgjidhja e duhur per prinderit, lahet lehte.

Me tub per te derdhur sa me kollaj ujin.

Skeleti ne te cilin jane vendosur eshte i pajisur me rrota me sistem frenimi.

Permasat  e hapur 95x54x104 cm dhe e mbyllur 83x31x93 cm

Pesha 10.8 kg

Produktet që keni parë

Reviews (0)