5 990 Lekë


Përshkrimi

  • Pambuk organik super i butë dhe mbështjellës me pëlhurë të ndërthurur.
  • Mbushje me PET të ricikluar 200g të butë: hipoalergjenik, i frymëmarrshëm dhe ekosostenibël.
  • TOG 2.5 ideal për dimër dhe stinë të mesme.
  • Mbyllje me një zinxhir të vetëm dyfishtë dhe kapëse të rehatshme shtypi në tur dhe këmbë që lejojnë hapje të plotë për ndërrimin e pelenave.
  • Çorape të palosshme kundër rrëshqitjes.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 87931

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Reviews (0)