760 Lekë
1 900 Lekë

-60%Përshkrimi

Na ishte një herë një pyll magjik në të cilin jetonin shumë kafshë, xhuxhë, zana, elfë dhe gjigantë...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28179

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

"Pylli i mrekullive", një libër me 13 përrallat më të bukura rreth banorëve të pyllit.

Aty do të gjeni edhe ilustime te ndryshme fantastike shumëngjyrëshe nga Tony Wolf.

Produktet që keni parë

Reviews (0)