25 990 Lekë
44 990 Lekë
Kurseni 19 000 Lekë


Përshkrimi

Karrige Gaming White Shark Thunderbolt me ndricim LED

  • Ka rrotullim 360 grade
  • Me 2 sfungjere te bute ne veshje lekure
  • Perfshin telekomande per ndryshimin e ndricimit LED
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 44829

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 5000 L
14 990 Lekë
19 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
14 990 Lekë
19 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
15 990 Lekë
19 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Karrige Gaming White Shark Thunderbolt

Modeli i vecante dhe tundues qe lojrat tuaja te marin tjeter dimension

Me ndricim LED me pult per te ndryshuar ndricimin sipas deshires.

Me lartesi dhe krahe te rregullueshme sipas deshires per te ofruar komoditet

Rrotullohet 360 grade fale 5 kembeve me rrota 

Me veshje lekure si dhe e dizenjuar me thurje ne pjesen e brendshme te saj

Vjen ne ngjyre te zeze te nderthurur ne ane me ngjyren e bardhe 

Me 2 sfungjer te vegjel te bute qe vendosen ne pjese te ndryshme te shpines per komoditet dhe rehati maximale 

Ideale per personat qe adhurojne komoditetin dhe guxojne ne shije 

Permasat jane 83 x 32,5 x 65 cm 

Video Demostrues : 


Reviews (0)