2 990 Lekë


Përshkrimi

Leve per PlayStation DualShock 4 Dizajn Super Mario

  • Leve Playstation 4 Wireless
  • Me porte jack 3.5 mm, porte per karikimin USB
  • Ne dizajn Super Mario
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 70435

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Leve per PlayStation DualShock 4 Dizajn Super Mario

Merrni kontrollin total te sensoreve te rafinuar dhe levizjeve me leven Wireless

Ne bateri te rikarikueshme dhe dizajn unik te inspiruar per menyra te reja te lojes

Mund te shperndani lojera me ane te butonit ne pjesen e siperme

Ndricimi ne pjesen e siperme per ndricim ne variacion ngjyrash

Vjen ne paketim me porten USB vetem per PS4, duke ofruar karikim edhe gjate kohes qe luani

Me porte jack 3.5 mm per te lidhur me kufjet, duke degjuar cdo hap te kundershtarit

Me sensor acelerometer dhe gjiroskop per te kapur cdo levizje, rrotullim ne leven tuaj ne cdo sekonde

Edhe kur nuk do te perdorni kufjet, mund te degjoni cdo detaj me efektet audio direkt nga leva DualShock 4

Ne dizajn Super Mario

Reviews (0)