45 990 Lekë
49 889 Lekë
Kurseni 3 899 Lekë


Përshkrimi

Monitor Gaming ASRock PG34WQ15R2BOCK 34" WQHD LCD

 • Ekran diagonal 34” LCD
 • Rezolucioni ekranit WQHD
 • Lloji i ekranit i harkuar
 • 3440x1440 pixel
 • Lloji panelit VA
 • Kendi i shikimi 178°
 • Kontrasti 3000:1
 • Frekuenca 165 hz
 • Kohe reagimi 1 ms
 • Garancia 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë

I ri

I disponueshem

Referenca: 91073

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

Cmimi me i mire i garantuar
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
22 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
Cmimi me i mire i garantuar
58 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 3000 L
31 990 Lekë
34 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
27 990 Lekë
29 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
37 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
83 990 Lekë
86 990 Lekë
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm
72 990 Lekë
I disponueshëm
62 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Monitor Gaming ASRock PG34WQ15R2BOCK 34" WQHD LCD

 • Ekran diagonal 34” LCD

 • Rezolucioni ekranit WQHD

 • Lloji i ekranit i harkuar

 • 3440x1440 pixel

 • Lloji panelit VA

 • Kendi i shikimi 178°

 • Kontrasti 3000:1

 • Frekuenca 165 hz

 • Kohe reagimi 1 ms

Garancia edhe transporti

Këto produkte kane te gjitha 1 vit Garanci

Produktet e mobiljeve vinë nga magazinat tona në Europës prandaj kemi një gamë kaq të gjërë për këto produkte.

Kushtet e transportit nga aladini, për produktet që janë nga magazinat e Europës

• Tërheqja e produktit në dyqanin fizike aladini Bllok-Tiranë është Falas

• Transporti brenda Tiranës kushton 200 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

• Transporti në periferi të Tiranës kushton 250 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

• Në qytete të tjera transporti kushton 300 leke dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

 

Nuk keni asnjë rezik tek ne sepse brenda 14 ditëve mund ta ktheni produktin brenda kushteve të kthimit sipas ligjit shqiptar Ligji nr. 9902, datë 17.04.2008 “Për Mbrojtjen e Konsumatorit”

Specifikat

Marka ASRock
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)