34 990 Lekë
35 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Tavoline Elektrike Gaming Huzaro Hero 9.1

  • Dizajn ergomomik
  • Materiali i siperfaqes prej fibre karboni me densitet te lartedhe alumin
  • Opsion elektrik per ndryshueshmerine e tavolines ne 72 dhe 120cm
  • E pajisur me mbajtese per kufjet,kabllot dhe goten
  • Porte usb ne pajisje
  • Kembe te rregullueshme
  • Dimensionet 145x60x72cm ( lartesia nga 72-120cm)
  • Ngjyra e zeze
  • Garanci 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 91008

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
18 990 Lekë
19 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
22 990 Lekë
23 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1000 L
15 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
22 990 Lekë
23 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
18 990 Lekë
19 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
31 990 Lekë
32 990 Lekë
4 ne stok
- 1000 L
21 990 Lekë
22 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
15 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
New
22 990 Lekë
23 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tavolina Gaming Huzaro Hero 9.1 është një inovacion i ri në botën e tavolinave gaming, duke kombinuar një dizajn

të avancuar me funksione të përshtatshme për nevojat e lojtarëve të pasionuar. Me një dizajn ergonomik dhe një material

të përzier prej fibra karboni me densitet të lartë dhe alumin, kjo tavolinë ofron një platformë të qëndrueshme dhe të lartë

performancë për lojëra të gjata.

Specifikimet teknike të Tavolinës Gaming Huzaro Hero 9.1 përfshijnë:

Dizajn Ergonomik: Dizajni i kujdesshëm dhe i përshtatshëm i kësaj tavoline siguron një pozicion të rehatshëm dhe ergonomic

për lojtarët, duke reduktuar stresin në trup gjatë lojërave të gjata.

Material i Përzier prej Fibra Karboni dhe Alumin: Kombinimi i materialeve të larta si fibra karboni dhe alumin e bën këtë

tavolinë të qëndrueshme dhe të përshtatshme për përdorim të gjatë, duke siguruar një platformë të qëndrueshme për pajisjet gaming.

Opsion Elektrik për Ndryshueshmërinë e Tavolinës: Tavolina vjen me një opsion elektrik për të ndryshuar lartësinë e saj,

duke e bërë atë të përshtatshme për çdo lojtar dhe ambient.

Mbajtës për Kufjet, Kabllot dhe Gotën: E pajisur me mbajtës për kufjet, kabllot dhe gotën, kjo tavolinë ofron organizim dhe

komoditet gjatë lojërave, duke e bërë përvojën tuaj gaming më tërheqëse dhe më të përshtatshme.

Porta USB në Pajisje: Tavolina vjen me porta USB të përfshira në pajisjet e saj, duke ju mundësuar të lidhni pajisjet tuaja

të nevojshme gaming pa nevojë për të shkuar larg.

Këmbë të Rregullueshme: Tavolina vjen me këmbë të rregullueshme, që ju lejojnë të përshtatni lartësinë sipas preferencave tuaja.

Dimensionet: Me dimensionet 145x60x72cm, kjo tavolinë ofron një hapësirë të mjaftueshme për të vendosur pajisjet tuaja gaming

me komoditet.

Ngjyra e Zezë: Ngjyra e zeza e bën këtë tavolinë të pasqyrojë një estetikë të sofistikuar dhe moderne.

Tavolina Gaming Huzaro Hero 9.1 është zgjedhja e duhur për lojtarët që kërkojnë një platformë gaming të cilësisë së lartë dhe të

përshtatshme për përdorim të gjatë. Në dyqanin online, kjo tavolinë do të jetë një zgjedhje e preferuar për të gjithë ata që dëshirojnë

të përmirësojnë eksperiencën e tyre gaming në një ambient të personalizuar dhe të përshtatshëm.

Garancia edhe transporti

Këto produkte kane te gjitha 1 vit Garanci

Produktet e mobiljeve vinë nga magazinat tona në Europës prandaj kemi një gamë kaq të gjërë për këto produkte.

Kushtet e transportit nga aladini, për produktet që janë nga magazinat e Europës

• Tërheqja e produktit në dyqanin fizike aladini Bllok-Tiranë është Falas

• Transporti brenda Tiranës kushton 200 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

• Transporti në periferi të Tiranës kushton 250 lekë dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

• Në qytete të tjera transporti kushton 300 leke dhe porosia ju vjen brënda 15-20 ditë.

 

Nuk keni asnjë rezik tek ne sepse brenda 14 ditëve mund ta ktheni produktin brenda kushteve të kthimit sipas ligjit shqiptar Ligji nr. 9902, datë 17.04.2008 “Për Mbrojtjen e Konsumatorit”

Specifikat

Marka huzaro
Garancia 1 Vit

Reviews (0)