6 990 Lekë


Përshkrimi

Loje PS4 FIFA20

  • Loje video gaming per Play Station 4, XBOX One apo PC
  • FIFA 20 sjell futbollin si nje eksperience kreative
  • Ndertoni vete karakterin apo skuadren qe deshironi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 43755

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 241 L
2 249 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2341 L
6 649 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 616 L
2 374 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 799 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
- 4491 L
4 499 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4671 L
2 319 Lekë
6 990 Lekë
4 ne stok
- 4300 L
2 690 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 899 Lekë
I disponueshëm
4 999 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 599 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje PS4 FIFA20

FIFA 20 sjell ne jete te dy anet e lojes me te luajtur ne bote, neprestigjin e skenave profesionale dhe eksperiences autentike ne EA Sports Volta

EA Sports Volta sjell futbollin duke prezantuar kulturen, kreativitetin dhe stilin

Ndertoni karakterin tuaj, shprehni stilin tuaj dhe luani lojera te ndryshme ne ambientet e fushes se futbollit ne te gjithe boten

Ndertoni skuadren tuaj te endrrave me mijera karaktere lojtaresh dhe krijoni grupin tuaj duke luajtur kunder FIFA 20, grupin me te famshem ne FIFA

E pershtatshme per Playstation 4, por mund te luhet dhe ne Xbox apo PC

Produktet që keni parë

Reviews (0)