5 690 Lekë


Përshkrimi

Cante per shkolle Kappa Athletic

Me dy zinxhire kryesore per hapjen dhe mbylljen 

Per te apasionuarit e atletikesh canta vjen me disa detaje shume terheqese dhe logon kappa

Nje xhep kryesore ne pjesen e perparme

Rripa me gjatesi te rregullueshme dhe pjesa e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26616

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante per shkolle Kappa Athletic

Me dy zinxhire kryesore per hapjen dhe mbylljen 

Per te apasionuarit e atletikesh canta vjen me disa detaje shume terheqese dhe logon kappa

Nje xhep kryesore ne pjesen e perparme

Rripa me gjatesi te rregullueshme dhe pjesa e shpines e bute qe nuk demton femijen

Permasat  31 x 43 x 21 cm ndersa kapaciteti mbajtes 34 liter

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.