1 690 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 2 800 Lekë


Përshkrimi

  • Termus lengjesh
  • Permasa ne litra 750 ml
  • Lartesia 26 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 50634

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 300 L
1 890 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 600 L
890 Lekë
1 490 Lekë
1 ne stok
- 409 L
1 390 Lekë
1 799 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 300 L
1 890 Lekë
2 190 Lekë
1 ne stok
- 1500 L
990 Lekë
2 490 Lekë
3 ne stok
- 1500 L
990 Lekë
2 490 Lekë
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
249 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
1 099 Lekë
Shitur (31)
2 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
- 2500 L
1 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (134)
1 ne stok

Përshkrimi

Termus Rosmarino 750 ml

Termus vakum me cilesi te larte te bere nga çelik inox, nuk ruan arome ose shije.

Ajo ka nje siperfaqe te izoluar te dyfishte, keshtu qe mban te ftohte per 24 ore dhe te ngrohte per 12 ore lengjet qe ju vendosni ne te.

Lartesia e saj eshte 26 cm dhe gjeresia e saj eshte 7.8 cm aq sa ju mun te vendosni dhe kupa me akuj brenda saj.

Produktet që keni parë

Reviews (0)