1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Bokse FLOW White Shark

Me sistem fuqie RMS 5W ne total ME LIDHJE USB dhe Jack 3.5

Me ndricim led i cili jep me shume atmosfere muzikes ase lojes tuaj te preferuar

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 60643

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 190 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok

Përshkrimi

Bokse FLOW White Shark

Me sistem fuqie RMS 5W ne total ME LIDHJE USB dhe Jack 3.5

Me ndricim led i cili jep me shume atmosfere muzikes ase lojes tuaj te preferuar

Frequency response (Hz): 180 - 20000

Cilesia nga White Shark

Produktet që keni parë

Reviews (0)