2 190 Lekë


Përshkrimi

Bokse Rhythmus White Shark 2.0 modeli GSP-602 Rhythmus 

Me sistem fuqie RMS 6W ne total ku secili prej tyre eshte 3W qe japin cilesi ne vidio,muzike dhe lojra 

3 altoparlantet e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32184

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 800 L
2 990 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Bokse Rhythmus White Shark 2.0 modeli GSP-602 Rhythmus 

Me sistem fuqie RMS 6W ne total ku secili prej tyre eshte 3W qe japin cilesi ne vidio,muzike dhe lojra 

3 altoparlantet e pare jane te mbyllur me nje mbyllje druri qe japin ze te fuqishem ne çdo situate

Kompatibil me kompjuter, mp3 , televizorë, DVD duke perfshire edhe burime te tjera audio me kapacitet 3.5 mm

Lloji i mikrofonit eshte 2.0 Stereo ku raporti  S / N eshte  ≥60dB 

Frekuencat jane  90Hz - 20KHz dhe fuqia e USB eshte 5V  

Permasat jane 98 x 78 x 140 mm 

Reviews (0)