3 990 Lekë


Përshkrimi

Antivirus Kaspersky Rinovim. 3 Licensa per 1 vit

Kur ju e keni pasur te instaluar Antivirusin Kaspersky dhe ju ka mbaruar afati 1 vjecar nuk eshte e nevojshme te blini nje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28913

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Antivirus Kaspersky Rinovim. 3 Licensa per 1 vit

Kur ju e keni pasur te instaluar Antivirusin Kaspersky dhe ju ka mbaruar afati 1 vjecar nuk eshte e nevojshme te blini nje te ri por mund te blini nje Rinovim i cili do ju kushtoje me lire

Mbroni veten dhe kompjuterin tuaj me Antivirusin Kaspersky

Mbrohuni nga Viruset

Konfiguroni ose bllokoni porta te caktuara nga ju

Filtroni emailt e dyshimta, duke i kategorizuar ne spam

Bllokon reklamat e merzitshme qe ju dalin pa deshiren tuaj

Filtorni faqet qe mund te hyjne femijet tuaj

Produktet që keni parë