13 990 Lekë


Përshkrimi

Desktop HP Compaq  Pro 6200 SFF (i perdorur)

Procesor Intel Core i3-2100 (3.10 GHz, 3MB cache, 2 cores)

Ram 4GB, 250GB HDD Sata.

Karta Grafike Intel 

Portat e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 49323

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4000 L
New
3 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 4000 L
55 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 8000 L
New
29 990 Lekë
37 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
New
44 990 Lekë
49 990 Lekë
I disponueshëm
81 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 2000 L
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
16 990 Lekë
18 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
21 990 Lekë
24 990 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 7000 L
14 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
33 000 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Desktop HP Compaq  Pro 6200 SFF (i perdorur)

Procesor Intel Core i3-2100 (3.10 GHz, 3MB cache, 2 cores)

Ram 4GB, 250GB HDD Sata.

Karta Grafike Intel 

Portat e pasme:  10 x USB 2.0, Ethernet, VGA, DisplayPort, 

Te gjitha produkte jane te testuar dhe 100% funksionale,cilesia e garantuar.

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 1 vit.

Specifikat

Marka HP
Garancia 1 Vit
Tipi i Procesorit Intel

Produktet që keni parë

Reviews (0)