19 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 24 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop Acer Switch 5 12.5" (I PERDORUR) + 3 Dhurata

  • 2 ne 1: laptop dhe tablet Acer ne shitje
  • Me RAM 8 GB dhe kapacitet 128 GB
  • Ekran 12.5 inch Full HD+, Intel Core i5, Gjenerata e 7-te
  • 3 Dhurata Cante, Mouse Wifi dhe Usb 32GB
  • Garanci 6 muaj dhe e drejta e kthimit 14 dite pa asnje arsye kthimi.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 87988

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (25)
1 ne stok
- 10000 L
139 990 Lekë
149 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 16000 L
46 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
56 990 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
New
65 690 Lekë
I disponueshëm
New
105 990 Lekë
I disponueshëm
New
118 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop ACER Switch 5 12.5"+ 3 Dhurata

Laptopi 2 ne 1 me praktik

Me nje ekran vetem 12.5 inchFull HD+ do perdorni laptopin me praktik ne shitje, qe permbush cdo komande ne ekranin e vogel

Ideal per perdorim per pune, per ta marre me vete ne udhetime

Perfekt per perdorim dhe nga studente per materiale shkolle, skica

Me RAM 8 GB dhe kapacitet 128 GB SSD per shpejtesi perpunimi te informacionit

Hard Disk SSD mundeson operim me te shpejte dhe me te lehte

Lapotpi Acer ne shitje disponon dhe nje karte grafike ne kapacitet 4GB per te perpunuar grafiken, per te mbajtur te dhenat e imazheve, videove

Funksion 2 ne 1: Mund te shkepusni lehtesisht tastieren nga ekrani per te perdorur laptopin si tablet

Me nje bateri qe zgjat

Me jetegjatesi te baterise, per nje pajisje qe eshte dizenjuar per te qendruar prane jush gjate gjithe dites

Kryeni aktivitete, punen tuaj ne komforditet dhe funksionalitet te plote deri ne 10.5 ore

Lapsi Acer Active Stylus FALAS

Laptopi vjen ne shitje me nje laps per perdorim ne ekran touchscreen

Ideal per editimin preciz te imazheve apo grafikave

Perjetoni ndjesine sikur te jeni duke shkruar ne leter

Lehtesisht i rregullueshem ne kendin qe deshironi

Me nje mbeshtetese per siperfaqe te sheshte per te vendosur lehtesisht laptopin dhe per te ofruar mbeshtetje maksimale

Mund te rregulloni lehtesisht me nje dore ne kend deri ne 165° fale mbeshteteses fleksibel

Me nje buton per t'u loguar menjehere

Ndizeni laptopin, logohuni dhe perfitoni akses me vetem nje prekje

Butoni i ndezjes On/ Off funksionon si nje skaner i shenjes se gishtit me Windows Hello

Tastiere portabel mbrojtese

Tastiera ne format full size magnetike ofron perdorim komfort

Ne dizajn ergonomik qe ofron mbrojtje per ekranin gjate transportimit kur nuk e perdorni

Tinguj superiore

Teknologjia Smart Amplifier rrit potencialin e performances, duke ju ofruar tinguj te paster dhe te larte

Teknologjia Acer TrueHarmony ofron bas me te fuqishem per te ofruar audio perfekte

Cante laptopi

Material rezistent

Pershtatet per laptop deri 15.6"

Mouse i markes Gembird Wireless Optical

Mouse ne lidhje Wireless me USB nano-receiver

Me 4 butona per kontroll dhe te rezolucionit

Rezolucion deri ne 1600 DPI

E pershtatshme per sistemet e operimit Windows 7/8/10

USB SanDisk 32GB Ultra Dual Drive m3.0 OTG

  • USB SanDisk Dual Drive ne kapacitet 32 GB
  • Shpejtesi leximi deri ne 150 MB/s
  • E pershtatshme per pajisjet Android OTG

Garancia dhe E Drejta e Kthimit:

Ky laptop vjen me një garanci prej 6 muajsh dhe e drejta e kthimit brenda 14 ditëve, pa kërkuar asnjë arsye kthimi. Kjo ju siguron që produkti është në gjendje të përshtatshme dhe funksionale, duke ju dhënë paqe të plotë të mendjes në çdo blerje.

Reviews (0)