52 275 Lekë


Përshkrimi

Laptop Teclast F7 Plus 2

  • Procesori Intel 8th Generation Gemini Lake Refresh CPU
  • Madhesia e ekranit: 14 inc
  • 8 GB RAM dhe 256 SSD
  • Sistem operimi Windows 10
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67627

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
56 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
56 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 10000 L
139 990 Lekë
149 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Teclast F7 Plus 2

Teclast F7 Plus Ⅱ permban nje ekran te madh IPS me rezolucion 1920 x 1080 dhe diagonale 14,0 inc. Brenda eshte procesori Intel Gemini Lake N4120 Quad Core, Intel UHD Graphics 600 GPU dhe nje memorie SSD 256 GB.

Ne mbeshtetje, WiFi me bande te dyfishte 2.4 GHz / WiFi 5.0 GHz, dhe deri ne 8 GB RAM per multitasking te avancuar, me aftesine qe perdoruesi te lere shume dritare te hapura, si per shfletimin ne ueb, ashtu edhe per aplikacione te ndryshme si ato te paketes Office.

Ai peshon vetem 1,31 kg dhe eshte 7 milimetra i holle, me nje estetike premium laptop. Megjithate, ekrani i madh eshte i rrethuar nga nje kornize absolutisht e ngushte, vetem 8 mm, e optimizuar.

Karakteristika te tjera te produktit:

Marka:                        Teclast
Modeli:                        F7 Plus Ⅱ
Ngjyra:                        Argjend
Materiali:                    Metal
Sistemi i operimit                        Windows 10
Kamera:                        2.0 MP
Bateria:                      5000mAh/7.6V(38Wh) Bateri polimer Li-on
Procesori:            Intel Gemini Lake N4120
Teknologjia e procesit:        14 nm
GPU:                          Intel UHD Graphics 600
RAM:                          8 GB DDR4
Hard Disk:                    256 GB SSD
Madhesia ekranit:            14.1 inc
Raporti i ekranit:            16:09
Rezolucioni i ekranit:        1920 x 1080 (FHD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)