52 275 Lekë


Përshkrimi

Laptop Teclast F7 Plus 2 ne shitje

  • Procesori Intel 8th Generation Gemini Lake Refresh CPU
  • Madhesia e ekranit: 14 inc
  • 8 GB RAM dhe 256 SSD
  • Sistem operimi Windows 10
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67627

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 17000 L
76 990 Lekë
93 990 Lekë
I disponueshëm
139 390 Lekë
I disponueshëm
72 290 Lekë
I disponueshëm
107 990 Lekë
I disponueshëm
85 890 Lekë
I disponueshëm
60 990 Lekë
I disponueshëm
- 23000 L
78 990 Lekë
101 990 Lekë
I disponueshëm
44 890 Lekë
I disponueshëm
118 990 Lekë
I disponueshëm
- 22200 L
89 990 Lekë
112 190 Lekë
I disponueshëm
83 590 Lekë
I disponueshëm
111 190 Lekë
I disponueshëm
- 17000 L
79 990 Lekë
96 990 Lekë
I disponueshëm
103 590 Lekë
I disponueshëm
- 10500 L
52 990 Lekë
63 490 Lekë
I disponueshëm
72 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Teclast F7 Plus 2

Laptopi ne shitjeTeclast F7 Plus Ⅱ permban nje ekran te madh IPS me rezolucion 1920 x 1080 dhe diagonale 14,0 inc. Brenda eshte procesori Intel Gemini Lake N4120 Quad Core, Intel UHD Graphics 600 GPU dhe nje memorie SSD 256 GB.

Laptopi vjen gjithashtu ne shitje me WiFi 2.4 GHz / WiFi 5.0 GHz, dhe deri ne 8 GB RAM per multitasking te avancuar, me aftesine qe perdoruesi te lere shume dritare te hapura, si per shfletimin ne ueb, ashtu edhe per aplikacione te ndryshme si ato te paketes Office.

Ai peshon vetem 1,31 kg dhe eshte 7 milimetra i holle, me nje estetike premium laptop ne shitje

Megjithate, ekrani i madh eshte i rrethuar nga nje kornize absolutisht e ngushte, vetem 8 mm, e optimizuar.

Karakteristika te tjera te produktit:

Marka:                       Teclast
Modeli:                       F7 Plus Ⅱ
Ngjyra:                       Argjend
Materiali:                   Metal
Sistemi i operimit                       Windows 10
Kamera:                       2.0 MP
Bateria:                     5000mAh/7.6V(38Wh) Bateri polimer Li-on
Procesori:           Intel Gemini Lake N4120
Teknologjia e procesit:       14 nm
GPU:                         Intel UHD Graphics 600
RAM:                         8 GB DDR4
Hard Disk:                   256 GB SSD
Madhesia ekranit:           14.1 inc
Raporti i ekranit:           16:09
Rezolucioni i ekranit:       1920 x 1080 (FHD)

Produktet që keni parë

Reviews (0)