54 735 Lekë


Përshkrimi

Laptop Teclast F7 Plus 3 ne shitje

  • Procesori Intel 8th Generation Gemini Lake Refresh CPU
  • Madhesia e ekranit: 14 inc
  • 8 GB RAM dhe 256 SSD
  • Sistem operimi Windows 10
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67631

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 18000 L
36 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 12000 L
14 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 14000 L
25 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 16000 L
63 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
- 14000 L
23 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Teclast F7 Plus 3

Laptopi ne shitje Teclast F7Plus 3 mundesohet nga procesori Intel Gemini Lake Refresh i gjenerates 8.

Me vetem 6 W konsum te ulet te energjise, ai shkon ne frekuencen 2,6 GHz, duke ju ofruar nje pervoje te qete te perdoruesit.

Intel UHD Graphic 600 i gjenerates se 9-te ka kapacitet te fuqishem dekodues video, duke i lejuar F7Plus 3 te vendose video 4K me lehtesi.

Laptopi ne shitje F7 Plus 3 vjen me nje ekran 14,1 inc 1920x1080 IPS me korniza ultra te ngushta, duke ju dhene ngjyra te gjalla dhe nje vizion te pakufishem.

8 GB LPDDR4 ju jep fuqine per te trajtuar shumicen e fluksit te punes se aplikacioneve dhe multimedias.

Hapesira ruajtese 256 GB ofron hapesire te mjaftueshme per te dhenat tuaja dhe ju mund ta zgjeroni hapesiren me karte Micro SD dhe SSD ne laptopin ne shitje Teclast

Duke optimizuar dizajnin e brendshem te pajisjes, F7Plus 3 perdor nje dizajn te altoparlantit te perparme qe i lejon perdoruesit te degjojne tingullin drejtperdrejt, duke dhene nje efekt stereo me te mire dhe tingull me te fuqishem.

Karakteristika te tjera te produktit:

Njohuri themelore
Marka  Teclast
Modeli  F7 Plus 3
Materiali  Metal
OS  Windows 10
CPU  Intel Celeron Processor N4120
Berthama  4 berthama
Lloji i grafikes  Grafika e integruar
Chipset grafik  Intel HD Graphics Gjenerata e 9-te
   
Memorie
Lloji i RAM-it  LPDDR4
RAM  8 GB
ROM  256 GB SSD
   
Rrjeti
Bluetooth 4.2
Karta LAN  Nr
Rrjeti mbeshtetes  2.4 GHz / 5.0 GHz, WiFi
WIFI  802.11 ac
Karta WLAN  Po
   
Ekrani
Lloji i ekranit  FHD, IPS
Madhesia e ekranit  14.1 inc
Raporti i ekranit 16:09
Rezolucioni i ekranit  1920 x 1080 (UHD)
   
Kamera
Lloji i kameres  Kamera e vetme
Kamera e perparme  1.0 MP
   
Portat
Jack audio  3.5 mm kufje / mikrofon
Nderfaqja e lexuesit te kartave  Po
DC Jack  Po
Host USB  Po (1x Host USB 3.0, 1x USB 2.0 Hot)
   
Gjenerale
Lloji i baterise  45 Wh, Bateri polimer Li-on
Lloji i pajisjes elektrike  Pershtates AC, 100-240V / 12V 2A
Gjuhet  Mbeshtet shume gjuhe
   
Formatet e medias
Formati MS Office  Excel, PPT, Word
Formati i muzikes  AAC, FLAC, MP3, WMA
Formati i figures  BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG
Formati i videos  1080P,AVI,H.264,MP4,MPEG4
   
Permasat e produktit
Pesha e produktit  1.3000 kg
Pesha e paketimit  2.500 kg
Madhesia e produktit (L x P x H)  32,10 x 22,00 x 2,1 cm
Madhesia e paketimit (L x P x H)  34,00 x 24,30 x 4,2 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)