54 735 Lekë


Përshkrimi

Laptop Teclast F7 Plus 3 ne shitje

  • Procesori Intel 8th Generation Gemini Lake Refresh CPU
  • Madhesia e ekranit: 14 inc
  • 8 GB RAM dhe 256 SSD
  • Sistem operimi Windows 10
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67631

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (25)
1 ne stok
- 10000 L
139 990 Lekë
149 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 16000 L
46 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
56 990 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
New
65 690 Lekë
I disponueshëm
New
105 990 Lekë
I disponueshëm
New
118 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Teclast F7 Plus 3

Laptopi ne shitje Teclast F7Plus 3 mundesohet nga procesori Intel Gemini Lake Refresh i gjenerates 8.

Me vetem 6 W konsum te ulet te energjise, ai shkon ne frekuencen 2,6 GHz, duke ju ofruar nje pervoje te qete te perdoruesit.

Intel UHD Graphic 600 i gjenerates se 9-te ka kapacitet te fuqishem dekodues video, duke i lejuar F7Plus 3 te vendose video 4K me lehtesi.

Laptopi ne shitje F7 Plus 3 vjen me nje ekran 14,1 inc 1920x1080 IPS me korniza ultra te ngushta, duke ju dhene ngjyra te gjalla dhe nje vizion te pakufishem.

8 GB LPDDR4 ju jep fuqine per te trajtuar shumicen e fluksit te punes se aplikacioneve dhe multimedias.

Hapesira ruajtese 256 GB ofron hapesire te mjaftueshme per te dhenat tuaja dhe ju mund ta zgjeroni hapesiren me karte Micro SD dhe SSD ne laptopin ne shitje Teclast

Duke optimizuar dizajnin e brendshem te pajisjes, F7Plus 3 perdor nje dizajn te altoparlantit te perparme qe i lejon perdoruesit te degjojne tingullin drejtperdrejt, duke dhene nje efekt stereo me te mire dhe tingull me te fuqishem.

Karakteristika te tjera te produktit:

Njohuri themelore
Marka Teclast
Modeli F7 Plus 3
Materiali Metal
OS Windows 10
CPU Intel Celeron Processor N4120
Berthama 4 berthama
Lloji i grafikes Grafika e integruar
Chipset grafik Intel HD Graphics Gjenerata e 9-te
  
Memorie
Lloji i RAM-it LPDDR4
RAM 8 GB
ROM 256 GB SSD
  
Rrjeti
Bluetooth4.2
Karta LAN Nr
Rrjeti mbeshtetes 2.4 GHz / 5.0 GHz, WiFi
WIFI 802.11 ac
Karta WLAN Po
  
Ekrani
Lloji i ekranit FHD, IPS
Madhesia e ekranit 14.1 inc
Raporti i ekranit16:09
Rezolucioni i ekranit 1920 x 1080 (UHD)
  
Kamera
Lloji i kameres Kamera e vetme
Kamera e perparme 1.0 MP
  
Portat
Jack audio 3.5 mm kufje / mikrofon
Nderfaqja e lexuesit te kartave Po
DC Jack Po
Host USB Po (1x Host USB 3.0, 1x USB 2.0 Hot)
  
Gjenerale
Lloji i baterise 45 Wh, Bateri polimer Li-on
Lloji i pajisjes elektrike Pershtates AC, 100-240V / 12V 2A
Gjuhet Mbeshtet shume gjuhe
  
Formatet e medias
Formati MS Office Excel, PPT, Word
Formati i muzikes AAC, FLAC, MP3, WMA
Formati i figures BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG
Formati i videos 1080P,AVI,H.264,MP4,MPEG4
  
Permasat e produktit
Pesha e produktit 1.3000 kg
Pesha e paketimit 2.500 kg
Madhesia e produktit (L x P x H) 32,10 x 22,00 x 2,1 cm
Madhesia e paketimit (L x P x H) 34,00 x 24,30 x 4,2 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)