6 490 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 2 300 Lekë


Përshkrimi

Tende projeksioni e cila varet ne mur dhe hapet manualisht.
Ne te mund te projektohen pamje apo video direkt nga projektori juaj.
Permasat 172 x 172 cm (katrore)
Ngjyra e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 13049

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

13 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 5000 L
77 990 Lekë
82 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 3000 L
79 990 Lekë
82 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
57 990 Lekë
59 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
9 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
8 990 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 8000 L
19 990 Lekë
27 990 Lekë
3 ne stok
- 4000 L
18 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 400 L
1 990 Lekë
2 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Tende projeksioni e cila varet ne mur dhe hapet manualisht.
Ne te mund te projektohen pamje apo video direkt nga projektori juaj.
Permasat 172 x 172 cm (katrore)
Ngjyra e bardhe.
Material Rezistent

Reviews (0)