6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Telefon IP Fanvil X3S Enterprise Phone.
  • Pamje elegante dhe me nje software inteligjent.
  • Fanvil X3SP ka nje ekran LCD me ngjyra 320x240 2.4 inç.
  • Interface, kufje wireless , EHS, opsion PhoneScan X3S / G.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34921

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

6 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 690 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
16 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
10 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Telefon IP Fanvil X3S Enterprise Phone.

Telefon i cili ofron pervoje superiore per perdoruesit e kompanive. 

Gjithashtu ofron thjeshtesi per te gjithe perdoruesit ne ambjentet e shtepise.

Pamje elegante dhe software inteligjent.

Fanvil X3SP ka nje ekran LCD me ngjyra 320x240 2.4 inç.

Jep informacion shume me vizual ne nje shikim, si dhe karakteristikat e zerit i nxjerr ne HD.

Portet e rrjetit me PoE te integruar jane ideale per perdorim te zgjeruar te rrjetit.

Seria X3S mundeson dy lidhje VoIP, ka opsione te thjeshta

Eshte fleksibel si dhe i sigurte ne instalim, hap VPN. 

Gjithashtu operon me SRTP / HTTPS / TLS, 802.1x.

Ekran inteligjent i cili ju lejon te perdorni Interface. 

Lidhet me kufje wireless dhe suporton kufjet EHS. 

Faqja e internetit ka kodimin QR dhe opsionin PhoneScan X3S / G per te hyre ne faqe interneti.

Jep akses per te hyre ne internet me ane te smartphone kudo dhe ne cdo kohe.

Ju lejon te shikoni listen e kontakteve, transferim thirrjesh etj.

Specifikat

Marka FANVILE
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)