3 690 Lekë


Përshkrimi

Cante per femije me ngjyra bardhe e zi.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per shkolle.

Me personazhin e dashur te femijeve Ujku Alberto.

Me dy rripa per tu mbajtur...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 20811

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok

Përshkrimi

Cante per femije me ngjyra bardhe e zi.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per shkolle.

Me personazhin e dashur te femijeve Ujku Alberto.

Me dy rripa per tu mbajtur ne shpine.

Dy xhapa te medhenj dhe hapsira te bollshme ne brendesi si dhe nje xhep te jashtem me zinxhir.

Te rehatshem dhe mjaft praktik per shpinen e femiejes tuaj.

Permasa: 44x35 cm

Specifikat

Permasa 44x35 cm
Personazhi per Femije Ujku Alberto

Produktet që keni parë

Reviews (0)