679 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Trico Balsam Hidratimin e Flokeve 200 ml

Balsam rregullues, hidratues me perberje komplekse bimore 

Ushqen, hidraton,ristrukturon boshtin e flokeve 

Projektuar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41062

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Equilibra Trico Balsam Hidratimin e Flokeve 200 ml

Balsam rregullues, hidratues me perberje komplekse bimore 

Ushqen, hidraton,ristrukturon boshtin e flokeve 

Projektuar per te ofruar butesi pa i thare floket (dehidratuar) 

Mbeshtjell boshtin e flokeve duke permiresuar elasticitetin e tyre 

Perdoret pas larjes me shampo dhe rikthen vellimin dhe shkelqimin 

E pasur me vitamine E qe parandalon dobesimin e flokut 

Preteinat e mendafshit qe mbeshtjellin dhe mbrojne floket 

Proteinat bimore permiresojne perthithjen e vitamines E dhe japin butesi, elasdticitet 

Keratina i jep fortesi rrenjes se flokeve 

Si dhe kompleksi bimor me veprim ristrukturimi 

Masazhoni floket tuaj pas larjes dhe me pas shperlajini ato 

Sasia 200 ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)