5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Furce Stilues Revlon Salon Hair RVDR5222E3

  • Dizajni i furces ovale per krijimin e ondeve, per floke ne gjatesi mesatare apo te gjate
  • Teknologji jonizuese qe le floket te bute, pa elektrizim
  • Shtrese qeramike per tharjen e flokut qe ne rrenje
  • Ne fuqi 820 Watt
  • Me 3 nivele nxehtesie
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 56856

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 3400 L
4 590 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2500 L
4 990 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (206)
4 ne stok
790 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Furce Stilues Revlon Salon Hair RVDR5222E3

Furca qe stilon dhe krijon volumin e kerkuar te flokeve

Furca ne forme ovale ofron eshte dizenjuar per kalim te bute mbi floket tuaj, ndersa skajet e rrumbullaketa jane krijuar per te rritur volumin

Drejton floket, krijon volum ne vijen e flokeve dhe pak te perdredhura - nuk ka nevoje per stilues shtese per krijimin e ondeve

Dizenjuar per te ofruar volum dhe shkelqim ne nje hap te vetem

Per floke te bute, te pa demtuar

Shperndarje e shpejte dhe uniforme e ajrit per tharje dhe stilim me te shpejte dhe mbrojtje me te mire nga nxehtesia

Jonet negative ne rrjedhen e ajrit zvogelojne madhesine e pikave te ujit dhe thajne floket me shpejt

Fale joneve negative, floket tuaj duken teper te shendetshem, me shkelqim dhe teresisht te thare ne vetem pak kohe

Me shtrese qeramike per shperndarje te barabarte te nxehtesise dhe me pak demtime te flokut

Shtresa qeramike mundeson tharjen e flokut qe ne rrenje, pastaj duke kaluar ne gjatesi dhe ne te njejten kohe duke mbrojtur flokun tuaj nga demtimet

Stiloni floket ne nje kalim te vetem

Me ane te skajeve te rrumbullaketa, ju do te arrini te krijoni pernjehere volum ne rrenjet e flokeve, ndersa gjate kalimit ne floke do siguroni kacurrelat e plota me nje kalim te vetem

Qimet e najlonit me majat sferike te furces sigurojne terheqjen e bute te flokeve dhe i rregullojne floket ne anen e rrumbullakosur duke siguruar me shume volum dhe kontroll per floke te lemuar dhe me shkelqim

Dilni nga shtepia njesoj sikur sapo keni dale nga salloni i bukurise, pa shume shpenzime dhe kohe te harxhuar

Me fuqi 1100 Watt, per te dhuruar nxehtesine e kerkuar

Ndryshe nga stiluesit e tjere standard, stiluesi Revlon mund te mbahet dhe afer skalpit te kokes per te rritur volumin, pa e demtuar skalpin

Me 3 nivele te nxehtesise per te siguruar fleksibilitet ne stilim

Specifika:

- Krijoni volum dhe mbani floke te bute, me kacurrela ne pjesen fundore per nje stil perfekt

- Me fije fleksibel qe masazhojne lehte skalpin duke iu ofruar me teper volum

- Me fishe qe mund te levizet e rrotullohet lehtesisht per te ofruar rezistence ne perdorim

- Perdoret ne floke ne gjatesi mesatare apo te gjate

- Me gjatesi kabulli 2.5 metra

Video Demonstruese:

Specifikat

Marka Revlon
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 820 Watt
Pllaka Pllaka Qeramike

Reviews (0)