1 390 Lekë


Përshkrimi

Set Depilator Aparat Single Gold Line, Dyll Fishek Roll On dhe Leter

  • Set me aparat per ngrohjen e dyllit, 
  • Koha e ngrohjes 12 min
  • Mban temperature kostante dylli 40 grade
  • Dyll Fishek Roll on 100 ml ne 6 ngjyra per 6 lloje benefitesh per lekuren
  • Leter Rica 100 cop
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71630

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1900 L
390 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
27 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
240 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
11 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Depilator Aparat Single Gold Line, Dyll Fishek Roll On dhe Leter

Set me aparat per ngrohjen e dyllit, dyll roll on 100 ml dhe 100 cope strisha per perhapjen dhe heqjen e dyllit

Seti i plote i depilimit ne cmim te lire per te siguruar nje lekure te bute, pa qime per nje kohe te gjate dhe nje depilim pa mundim

Mjafton te ngrohni dyllin ne aparat dhe nisni menjehere perdorimin

Karakteristikat e Aparatit per Ngrohjen e Dyllit:

Aparat dylli per ngrohjen e dyllit ne 15-20 minuta

Me kapacitet per ngrohjen e 100 ml dyll

Ngrohes dylli per perdorim profesional ne shtepi apo ne sallone

Materiali eshte prej plastike cilesore qe nuk demtohet nga nxehja

Me nje hapesire transparente per kontrollimin e sasise se dyllit qe jeni duke shkrire, per te rimbushur lehtesisht dhe kur nevojitet

Me nje tregues per ndezjen e aparatit qe tregon se aparati eshte gati per t'u perdorur

Perdorim praktik shpejt: thjesht ngroh dyllin per depilim, duke siguruar nje procedure te sigurt

Specifikat:

- koha e ngrohjes se dyllit 15 - 20 min

- funksionon me fishe ushqyese per ngrohjen e dyllit

- mban nje temperature konstante dylli prej 40 grade

Karakteristikat e Dyllit ne varesi te ngjyres se perzgjedhur:

1- Dyll Honey -(Natyrale)

Pershtatet per te gjitha tipet e lekures 

Shkakton me pak dhimbje, antiseptik, antibakterial

Hidraton lekuren

2- Dyll Oksid Zinku (ngjyra Pana)

Per lekure delikate hipoalergjike te ndjeshme, te thata dhe te dehiratuara

ka veti qetesuese hidratimin dhe ushqimin e lekures. 

Rekomandohet per heqjen e qimeve te fytyres, zonat sensitive te trupit

Mbron lekuren nga irritimi apo skuqja

Ideale per qimet ne gjatesi mesatare

Perdoret per cdo lloj lekure

3- Dyll Cokollate (ngjyra Kafe)

Per lekure sensitive  permban nje numer te madh oksidantesh dhe vitamin E,

per heqjen e qimeve normale dhe te trasha 

Anti-inflamator, zgjedhja ideale per lekurat e prirura ndaj skuqjes

4- Dyll Black (ngjyra e Zeze)

Per lekure normale dhe qimet te trashe 

Perberja me karbon e ben depilimin me te shpejte dhe vete dylli shkrihet me shpejt duke lehtesuar perdorimin

Funksionon si nje antioksidant per te larguar bakteret dhe parandaluar krijimin e infeksioneve

5- Dyll Jeshile Solvent Green

Per te gjitha llojet e lekures Fisheku Roll-On permban dyllin liposoluble

qe ofron kujdes natyral per lekuren tuaj te epiluar

dhe e mban lekuren tuaj te lemuar dhe me shkelqim.

E pasur me antioksidante dhe Vitamin C dhe E

6- Dylli Roze

Per lekure te ndjeshme

Roli roze ne dyll eshte krijuar per te hequr qimet duke minimizuar

irritimin, skuqjen dhe dhimbjen e lekures.

Perberesit qe perdoren ofrojne elasticitet dhe strukture te madhe

duke e bere kete dyllin me te mire per lekuren e ndjeshme.

Reviews (0)