450 Lekë


Përshkrimi

Laps per Syte Rimmel London Exaggerate Waterproof

Laps per vijezim te syve ne ngjyra e plota dhe me perberje te bute kremoze 

Mund te aplikohet si vijezim ose duke sfumuar...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40135

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

750 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laps per Syte Rimmel London Exaggerate Waterproof

Laps per vijezim te syve ne ngjyra e plota dhe me perberje te bute kremoze 

Mund te aplikohet si vijezim ose duke sfumuar ngjyran nepermjet sfungjerit 

Formule e papershkrueshme ndaj ujit dhe zgjat deri ne 10 ore 

Nuance mat dhe e testuar dermatologjikisht 

Reviews (0)