1 590 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethese Fuego Pr-2228

  • Makine qethese Fuego ne modelin Pr-2228
  • Me koke te nderrueshme
  • Se bashku me furcen, vajin dhe fishen e karikimit
  • Ne garanci 12 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67829

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
3 990 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
1 790 Lekë
2 790 Lekë
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 800 L
5 690 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
890 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (62)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (100)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok

Përshkrimi

Makine Qethese Fuego Pr-2228

Makine qethese Fuego ne modelin Pr-2228

Punon me fishe me lidhje me energji elektrike

Vjen me koke te nderrueshme per t'ju pershtatur stilit tuaj dhe qe pastrohet lehtesisht

Vjen me tehe qe nuk ndryshken

Koha e karikimit te makines qethese eshte 8 ore per perdorim te plote pa u shqetesuar per baterine

Me buton On/Off me indikator te drites qe tregon baterine dhe karikimin

Ne paketim se bashku me furcen e pastrimit, fishen USB te karikimit, vajin per pastrim

Punon ne fuqi 3 Watt dhe ne tension 5 Volt

Ne garanci 12 muaj

Specifikat

Marka Fuego

Produktet që keni parë

Reviews (0)