3 990 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

  • Makine Qethje BT3222 Beardtrim Blk/Blk
  • Me e shpejte dhe me efikase
  • Merrni nje pamje te mrekullueshme pa mundim
  • Tehe metalike
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 45164

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 500 L
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
- 800 L
5 690 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 800 L
890 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (62)
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (101)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
9 990 Lekë
10 990 Lekë
Shitur (11)
4 ne stok

Përshkrimi

Makine Qethje BT3222 Beardtrim Blk/Blk

Precize me 20 cilesime gjatesie per nje pervoje te qete prerjeje

Tehe te mprehta gjate gjithe jetes per shkurtimin e mjekres dhe flokeve

Teknologji gjermane dhe forme ergonomike per deri ne 50 minuta prerje me vale

Braun BT 3222 Beard Trimmer and Hair Clipper for men, 20 Length Settings, Black

20 cilesime te gjatesise dhe tehe te mprehta gjate gjithe jetes per saktesi maksimale

Krehja e prerjes se kombinuar me numrin preciz ofron 20 cilesime te gjatesise nga 0,5-10 mm per çdo mjeker ose model flokesh qe deshironi.

I kombinuar me tehet e mprehte Lifetime, ky preres Braun Beard ofron performance te papare ne krahasim me gjeneratat e meparshme te preresve Braun.

 

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 100-240 V

Produktet që keni parë

Reviews (0)