490 Lekë


Përshkrimi

Kapuc per Femra Vishnje

Material 100% akrilik

Shume cilesore dhe i ngrohte per dimer

Kombinohet lehtesisht dhe ju ben te dukeni shume bukur ne stinen e ftohte

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 42530

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Kapuc per Femra Vishnje

Material 100% akrilik

Shume cilesore dhe i ngrohte per dimer

Kombinohet lehtesisht dhe ju ben te dukeni shume bukur ne stinen e ftohte

Specifikat

Gjinia Femer
Materiali Akrilik

Produktet që keni parë

Reviews (0)