690 Lekë
990 Lekë
Kurseni300 Lekë


Përshkrimi

Rrip mesi per femra

Material kamosh trendi i diteve te sotme

I gjere i cili mund te vishet me fustane dhe bluza te lirshme 

Vjen ne dy ngjyra te zeze dhe kafe 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33228

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 150 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 140 L
Shitur (6)
4 ne stok
1 350 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 140 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 350 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 140 L
I disponueshëm
1 350 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 140 L
Shitur (2)
4 ne stok
1 150 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 140 L
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
4 ne stok
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (9)
2 ne stok
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
490 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok

Përshkrimi

Rrip mesi per femra

Material kamosh trendi i diteve te sotme

I gjere i cili mund te vishet me fustane dhe bluza te lirshme 

Vjen ne dy ngjyra te zeze dhe kafe 

Produktet që keni parë