3 590 Lekë


Përshkrimi

Materiali: 100 % sintetik

Ngjyre e kuqe ne roze me rrip sintetik

Model mini cante shume praktike dhe trendi.

Rripi vendoset ne brez per te qene sa me praktik.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38993

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Materiali: 100 % sintetik

Ngjyre e kuqe ne roze me rrip sintetik

Model mini cante shume praktike dhe trendi.

Rripi vendoset ne brez per te qene sa me praktik.

Reviews (0)