590 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 3 200 Lekë


Përshkrimi

Fustan stil i vecante per femra

Me mengete gjata

Ngjyra: E zeze

Masa: M

Materiali: Perzierje pambuku dhe tyl

Per raste: Party, kokteile, festa e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 15887

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm
3 390 Lekë
I disponueshëm
3 390 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Fustan stil i vecante per femra

Me mengete gjata

Ngjyra: E zeze

Masa: M

Materiali: Perzierje pambuku dhe tyl

Per raste: Party, kokteile, festa e mbremje

Unik ne llojin e tij

Dizenjo: Me lule te qendisura ne pjesen e bustit qe shkelqejne e me tyl ne pjesen e fundit

Mjaft elegant dhe trendy njekohesisht

Gjatesia: Mesatare mbi gju

Prerja mjaft e vecante nxjerr ne pah linjat e trupit

Specifikat

Gjinia Femer

Produktet që keni parë

Reviews (0)