690 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1 900 Lekë


Përshkrimi

Fustan Cool & Sexy SF11170

Model i lirshem ku nderthuret me se miri stili sportiv me klasik 

Mbyllje me kopsa ne pjesen e siperme dhe me dy kapje tek krahet

Vjen me krahe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34180

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 390 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
I disponueshëm
3 390 Lekë
I disponueshëm
3 390 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Fustan Cool & Sexy SF11170

Model i lirshem ku nderthuret me se miri stili sportiv me klasik 

Mbyllje me kopsa ne pjesen e siperme dhe me dy kapje tek krahet

Vjen me krahe te shkurtra dhe prerje beli 

Pjesa fundore e fustanit eshte me pala te vogla ku e ben me atraktiv si model 

Mund te vishet edhe ne perditshmeri por edhe ne mbremjet tuaja.

Produktet që keni parë

Reviews (0)