1 290 Lekë


Përshkrimi

Recipeta Aris Simona Cup B Recipeta Push Up Te disponueshme ne 3 ngjyra: e bardhe, e zeze dhe nude Material 85 % poliamide dhe 15 % elastike Cup B: 1,2,3,4 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23677

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Recipeta Aris Simona Cup B

Recipeta Push Up

Te disponueshme ne 3 ngjyra: e bardhe, e zeze dhe nude

Material 85 % poliamide dhe 15 % elastike

Cup B: 1,2,3,4 

Specifikat

Marka OMSA

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.