1 790 Lekë


Përshkrimi

Kanatjere ne forme Bust i zi i perbere nga dantelle

E kombinueshme me kemishe per tu dukur bukur dhe sexy

90% poliestër 10% elastan

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34537

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 499 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
999 Lekë
1 499 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
999 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
1 290 Lekë
1 499 Lekë
Kurseni 209 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 499 Lekë
Kurseni 509 L
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
830 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 350 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 480 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (48)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 490 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
4 ne stok
1 900 Lekë
1 ne stok

Përshkrimi

Kanatjere ne forme Bust i zi i perbere nga dantelle

E kombinueshme me kemishe per tu dukur bukur dhe sexy

90% poliestër 10% elastan