990 Lekë
1 090 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

Kanatjere ne forme Bust i zi i perbere nga dantelle

E kombinueshme me kemishe per tu dukur bukur dhe sexy

90% poliestër 10% elastan

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 34543

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kanatjere ne forme Bust i zi i perbere nga dantelle

E kombinueshme me kemishe per tu dukur bukur dhe sexy

90% poliestër 10% elastan

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
1 999 Lekë
Kurseni 509 L
Shitur (4)
2 ne stok
999 Lekë
1 499 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
790 Lekë
999 Lekë
Kurseni 209 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 499 Lekë
Kurseni 209 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 499 Lekë
Kurseni 509 L
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
830 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 350 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 480 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (14)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (4)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (23)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (46)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
790 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (4)
1 ne stok
1 490 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
4 ne stok
1 320 Lekë
1 ne stok
1 020 Lekë
1 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.