1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Kepuce per femra me take 

Komode ne ecje dhe vijne ne material kastor 

Ideale per tu veshur edhe ne perditshmeri edhe ne mbremjet tuaja 

Per tu ndjere trend dhe ne nje hap me kohen 

Ngjyra uthull lehtesisht e kombinueshme 

Gjatesia e takes eshte 8.5 cm 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32120

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kepuce per femra me take 

Komode ne ecje dhe vijne ne material kastor 

Ideale per tu veshur edhe ne perditshmeri edhe ne mbremjet tuaja 

Per tu ndjere trend dhe ne nje hap me kohen 

Ngjyra uthull lehtesisht e kombinueshme 

Gjatesia e takes eshte 8.5 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 450 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3540 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2400 L
2 ne stok
650 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 2240 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2340 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2340 L
I disponueshëm
1 050 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3940 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2400 L
I disponueshëm
2 920 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3570 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
520 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 770 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
1 320 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 4670 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
2 790 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3700 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
2 120 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1870 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3400 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
4 ne stok
1 450 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3540 L
I disponueshëm
1 320 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3670 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 450 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 4540 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2400 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3000 L
3 ne stok
1 450 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3540 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.