690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Rrip per Femra

Vjen ne dy nuanca te zeze dhe leopard 

Mund te beni tuajen ngjyren qe deshironi 

Kombinohen lehtesisht

Ngjyra leopard eshte material cope dhe ngjyra e zeze lekure e perpunuar

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33227

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rrip per Femra

Vjen ne dy nuanca te zeze dhe leopard 

Mund te beni tuajen ngjyren qe deshironi 

Kombinohen lehtesisht

Ngjyra leopard eshte material cope dhe ngjyra e zeze lekure e perpunuar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 450 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3540 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2400 L
2 ne stok
650 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 2240 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2340 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2340 L
I disponueshëm
1 050 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3940 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2400 L
I disponueshëm
2 920 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3570 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
520 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 770 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
1 320 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 4670 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
2 790 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3700 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
2 120 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1870 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3400 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
4 ne stok
1 450 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3540 L
I disponueshëm
1 320 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3670 L
I disponueshëm
3 450 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 4540 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2400 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3000 L
3 ne stok
1 450 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3540 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.