2 290 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banje te Zeze me Motive

Rroba banjo me ngjyre te zeze dhe motive te ndryshme.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Sportive dhe me nje stil...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19601

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 650 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
1 478 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (19)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok

Përshkrimi

Rroba Banje te Zeze me Motive

Rroba banjo me ngjyre te zeze dhe motive te ndryshme.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Sportive dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e siperme ka modelin e nje kanatjereje te shkurter ne lidhese qe lidhen me thurje ne pjesen e prapme

Rripat dhe pjesa e prapme nuk ngushtohen apo rregullohen

Pjesa e poshtme lidhet me lidhese ne te dy krahet

Masat:

42 -> XS

44 -> S

46 -> M

48 -> L

Specifikat

Materiali poliester

Produktet që keni parë

Reviews (0)