390 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1 900 Lekë


Përshkrimi

Rroba Banje te Zeze me Motive

Rroba banjo me ngjyre te zeze dhe motive te ndryshme.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Sportive dhe me nje stil...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19601

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Rroba Banje te Zeze me Motive

Rroba banjo me ngjyre te zeze dhe motive te ndryshme.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Sportive dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e siperme ka modelin e nje kanatjereje te shkurter ne lidhese qe lidhen me thurje ne pjesen e prapme

Rripat dhe pjesa e prapme nuk ngushtohen apo rregullohen

Pjesa e poshtme lidhet me lidhese ne te dy krahet

Masat:

42 -> XS

44 -> S

46 -> M

48 -> L

Specifikat

Materiali poliester

Produktet që keni parë

Reviews (0)