2 400 Lekë


Përshkrimi

Fasho Qetesuese per kembet nga Movi 

Material i bute qe mban pjeset e gishtave te kembes te relaksuar

Per te gjithe ju qe keni probleme me kepucet dhe deformimin e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 29935

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 200 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 600 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
2 300 Lekë
I disponueshëm
3 800 Lekë
I disponueshëm
3 000 Lekë
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
500 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
4 800 Lekë
I disponueshëm
3 500 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 200 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
500 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 200 Lekë
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fasho Qetesuese per kembet nga Movi 

Material i bute qe mban pjeset e gishtave te kembes te relaksuar

Per te gjithe ju qe keni probleme me kepucet dhe deformimin e gishterinjeve

Masa Small dhe Medium

Produktet që keni parë

Reviews (0)