1 000 Lekë


Përshkrimi

Fasho per gishtin nga Movi 

Per gishtat e kembes. Vjen ne 3 permasa te ndryshme

I mban te bute nuk krijon kallo dhe nuk lejon zhvendosje

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29404

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 85 L
305 Lekë
390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
300 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
700 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 200 Lekë
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 800 Lekë
I disponueshëm
3 500 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
2 400 Lekë
4 ne stok
3 000 Lekë
I disponueshëm
3 800 Lekë
I disponueshëm
2 300 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Fasho per gishtin nga Movi 

Per gishtat e kembes. Vjen ne 3 permasa te ndryshme

I mban te bute nuk krijon kallo dhe nuk lejon zhvendosje

Specifikat

Marka Movi

Produktet që keni parë

Reviews (0)