499 Lekë


Përshkrimi

Shall per femra me thurje 

Material 100% poliester me ngjyre te kuqe 

Kombinim i lehte dhe material i ngrohte

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 30143

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shall per femra me thurje 

Material 100% poliester me ngjyre te kuqe 

Kombinim i lehte dhe material i ngrohte

Specifikat

Gjinia Femer

Produktet që keni parë

Reviews (0)