499 Lekë


Përshkrimi

Shall per femra me thurje 

Material 100% poliester me ngjyre te kuqe 

Kombinim i lehte dhe material i ngrohte

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 30143

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 20%
792 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 20%
792 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
3 ne stok
- 20%
792 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 20%
792 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 20%
792 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 752 Lekë
2 190 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 20%
792 Lekë
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 20%
792 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
4 ne stok
- 20%
952 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 592 Lekë
1 990 Lekë
3 ne stok
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 20%
792 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 20%
952 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 20%
1 592 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 20%
792 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 20%
952 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 752 Lekë
2 190 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 192 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 20%
792 Lekë
990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Shall per femra me thurje 

Material 100% poliester me ngjyre te kuqe 

Kombinim i lehte dhe material i ngrohte

Specifikat

Gjinia Femer

Produktet që keni parë

Reviews (0)