3 140 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1 350 Lekë


Përshkrimi

Kepuce me Qafa per meshkuj

Te ngrohta dhe praktike , ideale per ditet me shi

Punim teper cilesor dhe me thurje tegelash ne pjesen me te madhe te tyre 

Vijne te dizenjuara...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31111

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1900 L
1 290 Lekë
3 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 750 L
1 740 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
- 1410 L
3 280 Lekë
4 690 Lekë
Shitur (26)
1 ne stok
- 1140 L
2 650 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (24)
1 ne stok
- 900 L
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (25)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (18)
2 ne stok
- 1200 L
2 790 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 500 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 1050 L
2 440 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 1200 L
2 790 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1200 L
2 790 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1200 L
2 790 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 1500 L
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 1050 L
2 440 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1200 L
2 790 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
- 990 L
2 300 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1050 L
2 440 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 1050 L
2 440 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (16)
4 ne stok

Përshkrimi

Kepuce me Qafa per meshkuj

Te ngrohta dhe praktike , ideale per ditet me shi

Punim teper cilesor dhe me thurje tegelash ne pjesen me te madhe te tyre 

Vijne te dizenjuara me lidhese per lehtesi veshje 

Nderthurje te nuancave te kafes 

Gome te zeze per te bere diferencen 

Produktet që keni parë

Reviews (0)